Säljare: Post Restförsäljning - FRIVY AUKTION Nr. 3 2020-02-15 12:00

Säljare: page pages lågprisauktioner 2020-06-30 00:00
Säljare: page pages Postfriska 1 2021-01-01 00:00
Säljare: tullis Fastpris 81 Danmark Specialhäften 2020-01-19 17:00
Säljare: tullis Fastfpris 79 Sverige FDC 2020-01-19 17:00
Säljare: tullis Auktion 82.10 Danmark Specialhäften 2020-01-19 17:00
Säljare: tullis Auktion 80.10 Sverige FDC 2020-01-19 17:00
Säljare: STAMPHOUSE TRE KRONOR SÖDERMANLAND 2020-01-25 00:00
Säljare: Viktor TEST Viktor 3 2020-01-26 00:00
Säljare: tullis Auktion 86.8 Sverige Häften 2020-01-26 17:00
Säljare: tullis Auktion 83.10 Sverige Kortbtev - Militärbrev 2020-01-26 17:00
Säljare: STAMPHOUSE TRE KRONOR VÄRMLAND 2020-01-27 00:00
Säljare: Trollpelle H-län Sverige stmpl och ortstämplar 2020-01-29 21:00
Säljare: STAMPHOUSE TRE KRONOR UPPLAND 2020-01-31 00:00
Säljare: tullis Auktion 87.8 Världen 2020-02-02 17:00
Säljare: tullis Auktion 90.8 Sverige Automathäften 2020-02-02 17:00
Säljare: STAMPHOUSE AUKTION F277 2020-02-02 20:30
Säljare: Johnharry68 Johnharrys februariauktion 2020 2020-02-08 22:00

Häfte HS111, 2000. 1900-talet Serie 4

Auktionen är skapad av tullis och har besökts 59 gånger
Objekt nr: 2497 Samlamera ID: 394649
Utropspris: 45 kr Antal bud: 0
Ledande bud: (inget bud ännu) Auktionsdatum: 2020-01-19 17:00
Kategori: Frimärken Norden: Danmark - Ostämplat
Logga in för att buda.

Häfte HS111. 2000. 1900-talet Serie 4, Facit nr 1288 (S111)

Samlarvärde 140 kr enligt Facit Norden 2018

Färgåtergivningen kan skilja sig lite från originalet.

Fraktkostnaden är postens porto + 1 kr i emballagekostnad.
Samleverans = Ja
Rabattmärken kan komma att användas.

Objektet tillhör: "Auktion 82.10 Danmark Specialhäften"

Kontakta Annonsören tullis - Telefonnumret är dolt