Säljare: tullis Auktion 95.4 Sverige stämplade 4-block 2019-08-25 17:00
Säljare: tullis Auktion 96.4 Sverige postfriska kompletta satser 2019-08-25 17:00
Säljare: tullis Auktion 85.6 Sverige Häften 2019-08-25 17:00
Säljare: tullis Auktion 86.6 Sverige Häften 2019-08-25 17:00
Säljare: bernten45 Frimärken 2 (ny) 2019-08-25 18:00
Säljare: bernten45 Halmstad 1 2019-08-26 00:00
Säljare: bernten45 Halmstad2 2019-08-26 00:00
Säljare: bernten45 Trasten6 2019-08-31 00:00
Säljare: tullis Auktion 97.4 Färöarna Häften 2019-09-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 87.6 Världen 2019-09-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 82.8 Danmark Specialhäften 2019-09-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 81.8 Danmark Specialhäften 2019-09-01 17:00
Säljare: tullis Auktion 88.6 Sverige Häften 2019-09-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 89.6 Sverige Häften 2019-09-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 90.6 Sverige Automathäften 2019-09-08 17:00
Säljare: tullis Auktion 91.6 Sverige Automathäften 2019-09-08 17:00
Säljare: bernten45 Halmstad 2 2019-09-23 00:00
Säljare: Johnharry68 Johnharrys oktoberauktion 2019 frimärken/ortstämplar 2019-10-12 22:00

Häfte HS105. 2000. 1900-talet Serie 1

Auktionen är skapad av tullis och har besökts 46 gånger
Objekt nr: 2491 Samlamera ID: 394643
Utropspris: 35 kr Antal bud: 0
Ledande bud: (inget bud ännu) Auktionsdatum: 2019-09-01 17:00
Kategori: Frimärken Norden: Danmark - Ostämplat
Logga in för att buda.

Häfte HS105. 2000. 1900-talet Serie 1, Facit nr 1257 (S105)

Samlarvärde 120 kr enligt Facit Norden 2018

Färgåtergivningen kan skilja sig lite från originalet.

Fraktkostnaden är postens porto + 1 kr i emballagekostnad.
Samleverans = Ja
Rabattmärken kan komma att användas.

Objektet tillhör: "Auktion 82.8 Danmark Specialhäften"

Kontakta Annonsören tullis - Telefonnumret är dolt Rapportera oseriös annons