Säljare: JFF JFF:s HÖSTAUKTION 2019 2019-10-25 16:00

Säljare: bernten45 Trasten7 2019-10-24 00:00
Säljare: page pages lågprisauktioner 2020-06-30 00:00
Säljare: tullis Auktion 92.6 Sverige stpl 4-block 2019-09-22 17:00
Säljare: tullis Auktion 93.6 Sverige FDC 2019-09-22 17:00
Säljare: PROPHILA PROPHILA SPECIAL IX - Ortstämplade singelobjekt. Reducerad startbud. 2019-09-22 20:00
Säljare: brunhilde Sverige - prakt/lyxstämplat_8 2019-09-22 21:15
Säljare: page pages Postfriska 1 2019-09-22 22:00
Säljare: bernten45 Halmstad 2 2019-09-23 00:00
Säljare: narog GM auktion 24 sept 2019-09-24 10:00
Säljare: sportfrim STÄMPLAR... 2019-09-25 19:59
Säljare: tullis Auktion 101.2 Färöarna Häften 2019-09-29 17:00
Säljare: tullis Auktion 94.5 Sverige stämplade block 2019-09-29 17:00
Säljare: tullis Auktion 98.4 Sverige postfriska block 2019-10-06 17:00
Säljare: tullis Auktion 102.2 Färöarna Häften 2019-10-06 17:00
Säljare: Johnharry68 Johnharrys oktoberauktion 2019 frimärken/ortstämplar 2019-10-12 22:00

Häfte HS110, 2000. 1900-talet Serie 4

Auktionen är skapad av tullis och har besökts 50 gånger
Objekt nr: 2496 Samlamera ID: 394648
Utropspris: 35 kr Antal bud: 0
Ledande bud: (inget bud ännu) Auktionsdatum: 2019-09-01 17:00
Kategori: Frimärken Norden: Danmark - Ostämplat

Auktionsobjektet är avslutat.

Häfte HS110. 2000. 1900-talet Serie 4, Facit nr 1286 (S110)

Samlarvärde 120 kr enligt Facit Norden 2018

Färgåtergivningen kan skilja sig lite från originalet.

Fraktkostnaden är postens porto + 1 kr i emballagekostnad.
Samleverans = Ja
Rabattmärken kan komma att användas.

Objektet tillhör: "Auktion 82.8 Danmark Specialhäften"

Kontakta Annonsören tullis - Telefonnumret är dolt