Säljare: tullis Auktion 99.1 Sverige Diverse 2019-06-23 17:00
Säljare: tullis Auktion 100.1 Färöarna Häften 2019-06-23 17:00
Säljare: tullis Auktion 77.10 Färöarna Häften 2019-06-23 17:00
Säljare: tullis Auktion 78.10 Färöarna Häften 2019-06-23 17:00
Säljare: narog M auktion 28:an juni 2019-06-28 19:00
Säljare: tullis Auktion 93.4 Sverige FDC 2019-06-30 17:00
Säljare: tullis Auktion 92.4 Sverige stpl 4-block 2019-06-30 17:00
Säljare: tullis Auktion 98.2 Sverige postfriska block 2019-06-30 17:00
Säljare: tullis Auktion 94.3 Sverige stämplade block 2019-06-30 17:00
Säljare: tullis Auktion 79.7 Sverige FDC 2019-07-07 17:00
Säljare: tullis Auktion 80.7 Sverige FDC 2019-07-07 17:00
Säljare: tullis Auktion 83.6 Sverige Kortbtev - Militärbrev 2019-07-07 17:00
Säljare: tullis Auktion 84.5 Vykort 2019-07-07 17:00

Häfte HS109. 2000. 1900-talet Serie 3

Auktionen är skapad av tullis och har besökts 38 gånger
Objekt nr: 2495 Samlamera ID: 394647
Utropspris: 35 kr Antal bud: 0
Ledande bud: (inget bud ännu) Auktionsdatum: 2019-05-26 17:00
Kategori: Frimärken Norden: Danmark - Ostämplat

Auktionsobjektet är avslutat.

Häfte HS109. 2000. 1900-talet Serie 3, Facit nr 1278 (S109)

Samlarvärde 120 kr enligt Facit Norden 2018

Färgåtergivningen kan skilja sig lite från originalet.

Fraktkostnaden är postens porto + 1 kr i emballagekostnad.
Samleverans = Ja
Rabattmärken kan komma att användas.

Objektet tillhör: "Auktion 82.6 Danmark Specialhäften"

Kontakta Annonsören tullis - Telefonnumret är dolt Rapportera oseriös annons
Dela |